Блог Fleetix

BITREK 522L - новий бюджетний GPS трекер

Трекер BITREK 522L - це оновлена версія усім відомого трекера BITREK 520L, який за багато років зарекомендував себе з найкращого боку в якості пристрою для базового GPS моніторингу. Нова модель призначена вже не тільки для базового моніторингу легкових автомобілів, але й для розширеного контролю вантажного транспорту та спецтехніки за допомогою підключення CAN адаптерів та бездротових BLE датчиків.

Трекер розроблений на новітній елементній базі, але головною його перевагою є повністю віддалене налаштування та конфігурація, у результаті чого трекер майже не потребує сервісних виїздів для зміни його конфігурації, або підключення до нього додаткових датчиків (окрім датчиків, що потребують фізичного підключення).

Платформа для конфігурації вже успішно відпрацьована на трекері BITREK 530C, а наша команда повністю інтегрувала його у систему Fleetix, що дозволяє нашим клієнтам вже використовувати усі переваги трекерів обох моделей - BITREK 530C та BITREK 522L.

Трекер BITREK 522L, як і всі інші трекери 5-ої серії, працюють у мережі 2G та обладнані GPS-приймачем та вбудованим акселерометром для отримання свого місцезнаходження, позиціонування у просторі та підрахунку швидкості та пробігу.

Пристрій має вбудовану пам’ять, яка забезпечує збереження даних протягом до 2 місяців у разі відсутності мобільного зв’язку, а збережені дані будуть відправлені на Fleetix в автоматичному режимі після його відновлення: завдяки цьому, незважаючи на місцезнаходження авто та якість покриття, дані не будуть втрачені, а відсутність зв’язку з сервером не вплине на трек, аналітику та звітність. Підключення обладнання здійснюється до мережі від 9 до 36 В, що дозволяє використовувати його на будь-якому типі транспортних засобів, пристрій має вбудований акумулятор, що забезпечить автономну роботу до 2 годин на автономному живленні. Пристрій має компактні розміри 96 х 77 х 14 мм, тому його встановлення не створить труднощів у будь-якому автомобілі.
Щодо додаткових датчиків, трекер підтримує роботу з наступним обладнанням:

  1. Інтерфейс RS-232. Дає змогу під'єднати трекер до бортового комп’ютера авто за допомогою зовнішнього CAN LOG та отримувати різноманітні дані такі як: рівень та витрати пального, оберти двигуна та його навантаження, пробіг за штатним одометром, безліч інших показників в залежності від моделі транспортного засобу. Передбачаємо, що кількість зовнішніх датчиків з інтерфейсом RS-232 буде поступово збільшуватись.
  2. BLE-приймач. Забезпечує використання трекера у комплекті з бездротовими BLE датчиками - температури, мітками, датчиками рівня пального тощо.
  3. Додаткові входи та виходи. Дозволяє підключати до трекера реле блокування двигуна, або інші системи, якими можна віддалено керувати, запалювання, тривожну кнопку, датчик відкривання дверей або капоту тощо.
Підсумовуючи, можна з упевненістю сказати, що вказані нововведення значно розширюють універсальність використання трекера BITREK 522L у різних сферах бізнесу та на різноманітній техніці, що робить пристрій фаворитом при виборі бюджетного, але функціонального обладнання. Він стане чудовою опцією для автопарку будь-якого розміру, а разом з покращеною стабільністю роботи GSM та GPS у поточних умовах, забезпечить якісний та безперервний контроль місцезнаходження авто та стану додаткових датчиків у будь-якому куточку світу.

GPS трекери BITREK 522L вже у наявності на складі та доступні для замовлення! За додатковою інформацією звертайтесь до наших менеджерів - sales@fleetix.com.ua та +38067 213 43 13.