![](https://static.tildacdn.com/tild3366-3061-4437-b431-306236366536/sharing1.jpg)
З точки зору етапів впровадження, нами було затверджено покрокову інтеграцію: виготовлення спеціалізованого трекера, впровадження системи моніторингу та навчання персоналу, доопрацювання функціонала каршерингу та мобільних застосунків.
![](https://static.tildacdn.com/tild3666-6564-4133-b838-336336336631/sharing2.jpg)
Відповідно до графіка встановлення обладнання ми проводили поетапне навчання регіональних диспетчерів та відповідальних осіб. Розробка системи каршерингу припала на першу хвилю COVID-19 та локдауну по всій Україні. Не дивлячись на всі обставини ми реалізували весь необхідний функціонал на 1 місяць швидше ніж затверджені терміни та інтегрували проєкт у процеси замовника.
Вже третій рік замовник постійно та майже цілодобово працює з системою, яка допомагає йому відстежувати транспортні засоби та контролювати поїздки. Внаслідок системи корпоративного каршерингу компанія досягла основної мети - змогла закрити всі потреби своїх підрозділів наявним транспортом, без розширення. Водночас наша команда продовжує надання технічної підтримки та здійснює супровід системи по всій Україні.