Блог Fleetix

Обирайте українськe

Українські транспортні компанії з різних сфер бізнесу - аграрні, будівельні, дистриб'юторські та інші - давно вже звикли до того, що користуються програмним забезпеченням, м'яко кажучи, з сумнівних країн. Не будемо перелічувати назви та бренди, проте деякі білоруські та російскі платформи не просто є дуже популярними серед інтеграторів та кінцевих користувачів, проте за рахунок своєї маркетингової політики встигли стати навіть еталоном у світі систем моніторингу транспорту та контролю автопарку. 
Звичайно, для деяких компаній, напевно, неважливо, що місцезнахождення та рух їх транспорту можуть бути відомими стороннім особам, причому не тільки технічній підтримці їх інтеграторів, а й самим розробникам, які базуються у мінську, москві, пермі та, цілком можливо, передають дані на набагато вищий рівень керівництва певних державних установ. І зараз ми говоримо не тільки про хостинг через центральний сервер інтегратора або самого розробника, а і про локальні версії, розміщені на серверних потужностях кінцевих клієнтів. Системні адміністратори одного з наших клієнтів, який зараз здійснює міграцію своїх GPS-трекерів на Fleetix, показали, що у мережевих потоках запитів трапляється не тільки обмін ліцензійними даними щодо кількості об'єктів моніторингу, а й регулярний обмін інформації з такими ресурсами як яндекс, а також невідомими ip-адресами у зашифрованому вигляді. До яких саме даних розробники (та не тільки вони) можуть отримувати дані - поки невідомо, проте це наштовхує на певні думки. 
Окремим пунктом слід зазначити і те, що за рахунок користування ворожим програмним забезпеченням, компанії здійснюють фінансування державних бюджетів країн-агресорів, навіть, коли сплачують нібито українському локальному інтегратору (а іноді і псевдо-розробнику, який просто розмістив свій логотип в інтерфейсі), який потім, в свою чергу, розраховується з москвою або мінськом, часто, не зовсім офіційно. В свою чергу, робота з українськими продуктами моніторингу не тільки підвищує безпеку ваших даних, а і забезпечує українські компанії робочими місцями, заробітними платами, сплатою податків та фінансовою підтримкою Збройних Сил України та державного бюджету. 
Продукт Fleetix є на 100% українським продуктом, який за своїм функціоналом не поступається іншим продуктам, а по багатьох можливостях і перевищує російскі та білоруські аналоги. Всі дані можуть зберігатися як на наших хмарних серверах, так і на виділених серверах наших замовників, і сканування мережі доводить відсутність будь-якого витоку даних, а близкість технічної підтримки та команди розробки відкриває значно ширші можливості. Ми гарантуємо конфіденційність даних та стабільну роботу центральної бази даних, оперативну реакцію на ваші запити у технічну підтримку, можливість доробки функціоналу під ваші потреби.
Коли як не зараз, адже 2014 рік, нажаль, став недостатнім обґрунтування для відмови від ворожих платформ, час переходити на українські програмні продукти. А ми, в свою чергу, надамо найкращий сервіс та функціонал плюс спецаільні умови до закінчення військового стану.