Блог Fleetix

Fleetix обирає GigaCloud

Виклики сьогодення та регулярні хакерські атаки на провідні українські сервіси вимагають надійно захищати критично важливі дані.

Все більше українських державних та комерційних підприємств усвідомлює, що використання російських та білоруських програмних продуктів є надто небезпечним. Навіть якщо розробники зробили “термінову релокацію” до Литви, Латвії, США або інших країн, а всі дані ніби-то зберігаються на локальному сервері підприємства.

Уявіть, якщо ворог не просто “покладе” сервер, і певний час піде на його відновлення. А якщо ворог регулярно та на постійній основі буде отримувати дані про:

1. Нафтобази та сховища для зберігання пального і маршрути його доставки.
2. Військові частини та канали їхнього забезпечення продовольчими товарами та медичними препаратами.
3. Графіки руху та маршрути переміщення звичайного вантажного та легкового транспорту, який належить оборонним підприємствам.
4. Роботу спецтехніки, яка постійно працює над відновленням критичних об'єктів ― водоканалів, ТЕЦ, міських та обласних енергетичних компаній, мобільних операторів та інтернет-провайдерів, і це ще далеко не повний перелік.

Тільки за останні пів року до нас звернулись десятки компаній, у яких вимоги до безпеки даних вимагають розміщення серверного програмного забезпечення Fleetix (або іншого виключно українського програмного забезпечення і не тільки для GPS моніторингу транспорту) лише на власних виділених серверних потужностях.

Для досягнення цієї мети та надання нашим замовникам максимально якісного та безпечного сервісу, ми уклали угоду про співпрацю з українським хмарним оператором GigaCloud, який надає всі необхідні інструменти та ресурси для максимально безпечної та комфортної роботи клієнтів:

1.Можливість зберігати дані у дата-центрах рівня Tier III, розміщених в Україні чи Польщі.
2. Високий рівень управління інформаційною безпекою у хмарі, підтверджений сертифікатами PCI DSS, CSA STAR, ISO 27001, ISO 27701, SAP та КСЗІ.
3. Легке масштабування ресурсів хмари з особистого кабінету при збільшенні навантажень на програми.
4. Доступність сервісів, SLA 99,95%.
5. Підтримка від команди професійних спеціалістів, які допоможуть з міграцією сервісів до хмари, первинними налаштуваннями інфраструктури та постійним супроводом вашої роботи.

А головне для нас ― це гнучкість, відкритість до співпраці та довіра в комунікації для реалізації спільної мети. Ми раді, що відтепер користувачі Fleetix зможуть отримати ще більше переваг не тільки від якісного та зручного продукту для управління автопарком, а й від використання надійних та безпечних сервісів GigaCloud.