Блог Fleetix

Сьогодні Fleetix 3 роки!

Сьогодні, 1 грудня 2023 року, виповнюється рівно 3 роки з моменту офіційного комерційного запуску продукту Fleetix. Саме в цю ніч у 2020 році була здійснена міграція даних левової частини автомобілів наших клієнтів з попередніх систем моніторингу у Fleetix. Майже рік перед цим ми втілювали в життя всі свої ідеї, враховували попередній досвід роботи, і в якості інтегратора систем GPS моніторингу, і розробника різних транспортних рішень в автомобільній сфері.

Те, до чого ми перед цим йшли багато років, втілилось у життя у вигляді продукту Fleetix та відобразилось у його ключових цінностях - зручності та юзабіліті інтерфейсу, максимальному захисті даних, гнучкості архітектури для реалізації найскладніших інтеграцій та унікальних доопрацювань під замовлення.

За ці 3 роки було безліч апдейтів та покращень, які заслуговують позитивних відгуків від наших клієнтів, а також допомагають гідно конкурувати з найвідомішими у світі рішеннями для контролю автопарків - як в Україні, так і за її межами.

Як і будь-який інший IT продукт, який ти прагнеш зробити ідеальним, не можна завершити - завжди будуть з'являться нові ідеї, функції та завдання, які необхідно буде вирішувати та реалізовувати. Ми прекрасно розуміємо, що попереду ще дуже багато роботи та викликів, тому з впевненістю і з високо піднятою головою рухаємось далі у досягненні нових цілей.

Вітаємо всю нашу команду з 3-річчям Fleetix, дякуємо всім партнерам та клієнтам за довіру і вже плануємо нові релізи та функції для надання ще більш якісних послуг та корисного функціоналу.