Блог Fleetix

Підсумки 2022 року від Fleetix

Хоч поточний 2022 рік і вийшов геть не традиційним для усіх нас, ми вирішили не нехтувати традиційним матеріалом про те, як пройшов рік для продукту Fleetix та нашої команди.

По-перше, ми хочемо подякувати всім тим компаніям, які знайшли можливості працювати й далі: виконувати свою місію та функції не дивлячись на обстріли, наближення ворогу, окупацію та блекаути. Ми всі зробили й робимо дуже багато для України та боротьби на економічному фронті.

По-друге, ми хочемо поспівчувати всім тим, хто втратив родичів, друзів, близьких… Це все непоправні та важкі втрати, які неможливо прийняти та забути. Ми впевнені, що кожна москальська наволоч буде покарана, що, звичайно, не поверне людей та не загоїть рани несправедливості…

По-третє, ми хочемо привітати всі ті багаточисленні компанії, які мігрували на Fleetix з ворожих систем моніторингу та обрали український продукт замість білоруських та російських платформ (які розповідають, що вони вже литовські).

Вчетверте, ми хочемо нагадати всім тим компаніям, які не змогли продовжувати працювати на півдні та сході України, що ми з радістю продовжимо співпрацю при вашій першій можливості. 

Протягом всього року ми докладали максимум зусиль для того, щоб всі наші клієнти не відчували будь-якого дискомфорту у роботі з Fleetix та продовжували розвивати функціонал продукту не дивлячись на дуже складні обставини навколо нас. Дійсно, нам є чим пишатись і ми хочемо поділитись своїми досягненнями з вами.

  1. Продукт Fleetix працював без жодних збоїв, а технічна підтримка надавала послуги навіть протягом кінця лютого та шокового для всіх березня. Ми не зупиняли сервіс ані на хвилину не дивлячись на все те, що відбувалось і продовжує відбуватись. 
  2. Ми майже з нуля реалізували модуль контролю пального - за допомогою датчиків рівня, витратомірів пального, досягли великого прогресу у зчитуванні даних з бортових комп’ютерів різноманітної техніки, оновили функціонал призначення норм витрати пального на кожну одиницю транспорту.  Реалізували моніторинг стаціонарних та мобільних паливозаправних колонок, зробили кілька важливих кроків до наскрізного контролю пального на підприємстві.
  3. Наша команда розробила повністю новий модуль відеомоніторингу стаціонарних та рухомих об’єктів, який може використовуватись у різномаїтті різних сценаріїв та кейсів. Головна “фішка” - перегляд історичних відео прямо з позицій на треку. 
  4. Ми запустили безліч більш дрібних, але корисних функцій - звіти по робочому часу водіїв, еко драйвінгу, різні звіти по пальному. Покращення продукту торкнулись і більш зручного організації меню, системи адміністрування, оптимізації завантаження даних за великі періоди. 
  5. Наші менеджери та технічна підтримка досягла нових успіхів у клієнтоорієнтованості та індивідуальному підході - ми реалізували кілька ексклюзивних функцій під замовників та зробили кілька цікавих інтеграцій даних у сторонні системи.
  6. Наш відділ маркетингу вийшов на зовсім інший рівень освітлення нашої діяльності - ми опублікували безліч цікавих матеріалів не тільки про наш продукт, а й аналітичних статей для потенційних клієнтів. Судячи зі статистики переглядів, рубрика “7 пунктів чек-лісту”, в якій ми надавали (і продовжимо у 2023 році) наші рекомендації стала надпопулярною і у кілька разів збільшила відвідуваність нашого сайту (до речі, також оновленого протягом 2022 року).
  7. Ми зробили перші інтеграції в Європі та у Сполучених Штатах - так, навіть за океаном є користувачі системи Fleetix, які його обрали серед багатьох інших систем управління і моніторингу транспорту. 

Дуже багато подій залишились і “поза кадром” - так, частина нашої команди зараз перебуває у лавах ЗСУ, ми продовжуємо допомагати нашій армії усіма можливими шляхами, а також виношуємо безліч планів на майбутній рік, про які обов’язково будемо повідомляти.

Підсумовуючи цей рік, хочемо подякувати Збройним Силам України, всім нашим клієнтам, та всім тим, хто наближає нашу Перемогу. Мирного неба та скорішої Перемоги! Тримаймося! Слава Україні!