Fleetix
Рішення для контролю автопарку
Close
Є питання? Зв'яжіться з нами!
Я погоджуюсь, що мої персональні дані будуть оброблені відповідно до Політики конфіденційності.
Функціонал Fleetix
Для роботи онлайн
Багатьом компаніям потрібно відстежувати свої транспортні засоби в режимі онлайн. Вони можуть бути з різних галузей – громадський транспорт, аварійні служби, агрокомпанії, таксі, служби доставки та багато інших. Це залежить від бізнес-процесів та оперативного управління в компанії. У нас є випадки, коли наші клієнти встановлюють у своєму офісі кілька великих дисплеїв, щоб відстежувати місцезнаходження та статус своїх транспортних засобів в онлайн-режимі. Для таких компаній ми розробили гнучкий модуль моніторингу, де вони можуть налаштувати інтерфейс так, як потрібно для отримання максимального результату.
Локація онлайн
Переглядайте всі свої транспортні засоби одночасно на карті в онлайн-режимі. Дані про місцезнаходження оновлюються приблизно 1 раз на хвилину, залежно від конфігурації обладнання та інтерфейсу Fleetix. Ви можете бачити та аналізувати стан ваших транспортних засобів у кожній отриманій позиції – поточна швидкість або тривалість паркування, рівень GSM та супутників, зовнішнього живлення та вбудованого акумулятора, підключення до сервера. Усі ці дані показують стан у списку об’єктів та при натисканні на маркер транспортного засобу на карті. Використовуйте фільтри та спеціальні теги, щоб швидко знаходити потрібні транспортні засоби у списку, відображайте лише потрібні стовпчики для перегляду.
Сповіщення
Отримуйте миттєві сповіщення про будь-яку подію на будь-якому автомобілі та датчику. Гнучкі налаштування дають кожному користувачеві можливість вибрати необхідний рівень оповіщення та канал отримання - яким чином воно буде надіслане. Повідомлення можна отримати на пошту, інтерфейс Fleetix або за допомогою PUSH-повідомлення у веб-браузері (окрім Safari). Ви можете вибрати статус інформації, попередження або тривоги для кожного сповіщення, відкрити розташування кожного сповіщення безпосередньо зі списку повідомлень для швидкого аналізу. Завдяки цій функції ви не пропустите жодної нештатної ситуації з вашими водіями, автомобілями чи вантажем.
Шаринг
Поділіться поточним розташуванняс та історією руху автомобіля зі своїми клієнтами за допомогою тимчасового посилання. Вони побачать, де знаходиться їхній вантаж і коли він наблизиться до їхнього місця. Просто встановіть час, коли починати ділитися місцезнаходженням і коли воно автоматично закриватиметься.
Для аналізу
Однією з переваг Fleetix є гнучкі інструменти для аналізу історічних даних. Звичайно, ви можете переглянути трек на карті, створити будь-який звіт, відобразити графіки для будь-яких параметрів. Ви можете проаналізувати всі зміни в історії водіїв на транспортному засобі та перевірити усі проблеми чи саботаж, які могли статися в минулому часі. Сховище Fleetix зберігає всі записи протягом 12 місяців, тому ніколи не пізно відновити минулі події та перевірити дані. Найголовніше, що якісний аналіз вже здійснених поїздок може допомогти вам спланувати роботу та витрати на майбутнє.
Історичні дані
Відображайте всі необхідні дані за будь-який період часу для детального аналізу. Для зручності ви можете вибрати попередньо встановлені періоди або використовувати їх довільно. Ви можете переглядати трек з зафарбованими швидкісними режимами для кожного автомобіля, аналізувати інтерактвні табличні звіти, переглядати всі вибрані події та працювати з детальними графіками. Крім того, ви можете вибрати, які дані та події потрібно бачити на фізичній або супутниковій карті для більш продуктивної роботи.
Звіти
Створюйте інтерактивні звіти, щоб побачити, як працює ваш автопарк: ви можете вибрати певний автомобіль або їх групи, щоб переглянути звіт і проаналізувати дані: кілька шаблонів звітів покажуть вам повну картину по ваших транспортних засобах: пробіг, швидкість, період зупинок, початок і закінчення робочого дня, витрата пального, геозонування та багато інших. Для кожної події ви можете відобразити її на карті в інтерфейсі Fleetix або завантажити у форматі .pdf або .xlsx для подальшої роботи. І ще одна чудова функція - ви можете створити розклад автоматичних звітів, які можна надсилати на будь-яку електронну пошту з будь-яким періодом, навіть без використання інтерфейсу Fleetix щодня. Не витрачайте час на створення звітів – створіть завдання для Fleetix і отримуйте дані автоматично.
Геозони
Скористайтеся перевагами роботи з геозонами у Fleetix – створюйте круглі зони (контрольні точки) або зони довільної форми (площі) за кілька кліків і аналізуйте, як ваші транспортні засоби рухаються в них або між ними. В онлайн-режимі, звичайно, ви можете отримувати миттєві сповіщення у разі входу або виходу з зон, а під час аналізу попередніх періодів - перевіряйте пробіг всередині і за межами них, витрати пального, зупинки всередині і поза зонами, швидкісні режими. Зв'яжіть геозони з вашими транспортними засобами, щоб отримувати інформацію лише про певні події. Для громадського транспорту - генеруйте маршрути з зупинками і складайте розклади, це не складно. Для кожної галузі – використовуйте найкращий досвід, щоб отримати максимум від функції геозонування.
Контроль пального
Пальне є найбільшою статтею витрат, коли ви працюєте з автопарком. Для оптимального управління автопарком і максимального прибутку вам потрібно точно знати, скільки пального ви витрачаєте на кожну поїздку, кожну доставку, кожне замовлення. З Fleetix ви отримуєте можливість контролювати пальне будь-яким доступним методом. Ви можете ввести норму витрати пального, а Fleetix розрахує споживання відповідно до пробігу або годин роботи двигуна. Це найкраще рішення для легкових автомобілів, де норма споживання майже однакова. Другий спосіб - це контроль рівня і витрати пального за допомогою спеціального додаткового обладнання - датчика рівня пального і витратомірів. Вони дадуть вам майже точну інформацію про рівень і витрату пального, покажуть всі заправки та зливи. Це гарне рішення для вантажних автомобілів та спеціальної техніки, включаючи трактори, крани та інше. Також ми можемо зчитувати та відображати дані про пальне з бортового комп'ютера - через підключення до CAN автомобіля. Це найкраще рішення з огляду на простоту встановлення, але має певну похибку, оскільки це не вимірювальна система, а просто індикатор. Вам обирати, який метод контролю пального ви будете використовувати: важливо, що Fleetix може працювати з усіма з них, щоб ви могли отримати максимальну вигоду.
Спеціальні функції
Не має значення, як часто ви працюєте з інтерфейсом Fleetix – щодня, раз на тиждень чи на місяць. Ви використовуєте наше рішення для онлайн моніторингу або для подальшого аналізу. У нас є певні спеціальні функції, які допоможуть вам отримати більше контролю та більше даних про ваш автопарк. Це може покращити вашу роботу, дати більше доходів і зменшити витрати. Цей функціонал може бути корисним та важливим для кожного бізнесу, який працює з транспортом, з різною користю, але в будь-якому випадку з високою ефективністю.
Технічне обслуговування
Не пропустіть своєчасне технічне обслуговування вашого автопарку. Все, що вам потрібно, щоб почати користуватися цією функцією - це ввести стартовий пробіг після встановлення GPS-трекера і періоди обслуговування згідно з рекомендаціями виробника транспортного засобу. Fleetix повідомить вас про наближення поїздки до автосервісу, а потім вам потрібно просто ввести ці дані до Fleetix, щоб зафіксувати всю історію оглядів для кожного автомобіля.
Еко драйвінг

Якщо ви хочете, щоб ваші автомобілі працювали на вас якомога довше – вам потрібно контролювати, як ваші водії ними користуються. Кожне порушення швидкості, різке прискорення, поворот і гальмування є не тільки високим ризиком аварії, але й впливає на те, як довго ваш автопарк прослужить і скільки заробить грошей. Дотримуйтесь рекомендацій щодо точності налаштувань для кожної моделі автомобіля та отримуйте повний аналіз або миттєві сповіщення про порушення.

Температурний контроль
Моніторинг умов перевезення продукції, чутливої до температурних умов: продуктів харчування, квітів, ліків, тощо. Забезпечує безперервний моніторинг температури та (опціонально) вологості, для контролю максимально якісних умов транспортування товару
Відеомоніторинг
Корисна функція майже для кожної галузі - відеоспостереження за тим, що відбувається в автомобілі - всередині або зовні. В онлайн-режимі ви можете підключитися до потокової передачі та перевірити, що зараз відбувається з вашим транспортним засобом, водієм чи вантажем. Але головне – це мікс даних з GPS-трекера та відеореєстратора – просто оберіть позицію на треку та подивіться відео, записане саме в цей час. Це значно убезпечить подорожі ваших водіїв і вантаж.
Адміністрування
Fleetix має потужний інструмент адміністрування - керуйте своїми автомобілями, водіями та користувачами за допомогою простого інтерфейсу адміністративної панелі. Ви можете налаштувати доступ для кожного користувача – надайте йому доступ до будь-якого автомобіля, модуля чи іншого об’єкта в режимі лише читання, редагування або повного доступу. Або - якщо потрібно - просто приховайте від нього все. Щоб зрозуміти всі переваги адмінпанелі Fleetix - вам просто необхідно спробувати, а потім тільки насолоджуватися.
Не знайшли рішення для ваших потреб?
Пізнайте галузеві рішення щоб знайти більше особливих можливостей!
Специфікація
Функції
API
Хмара
Виділений сервер
Опис
Використання API без інтерфейсу для інтеграції даних безпосередньо в інше програмне забезпечення
Використання веб-інтерфейсу Fleetix, розгорнутого в центральній хмарі AWS
Інсталяція всього рішення Fleetix, включаючи драйвери та бази даних, на сервер замовника
Користувачі
1
Без обмежень
Без обмежень
Функціонал
Тильки дані
Повний
Повний
Підтримка впровадження
Щомісячна підтримка
Початкові інвестиції
Щомісячна підписка
Чому Fleetix?
Гнучкі налаштування
Сконфігуруйте інтерфейс для кожного користувача з персональними налаштуваннями та правилами доступу
Власні розробники
Над продуктом працює лише наша команда - розробники, тестувальники, дизайнери та проджект-менеджери
Останні технології
Ми використовуємо лише новітній стек технологій для максимальної продуктивності та безпеки
Персональні адаптації
Ми можемо розробити персональні функції для ваших конкретних потреб або допомогти з інтеграцією
Управління сookies
Ми використовуємо cookies для покращення роботи веб-сайту
Прийняти всі
Налаштувати
Управління сookies
Налаштування cookies
Файли cookie, необхідні для коректної роботи веб-сайту, завжди ввімкнені.
Інші файли cookie можна налаштувати.
Основні cookies
Завжди ввімкнені. Ці файли cookie необхідні для того, щоб ви могли використовувати веб-сайт і його функції. Їх не можна вимкнути. Вони встановлюються у відповідь на ваші запити, як налаштування параметрів конфіденційності, вхід або заповнення форм.
Аналітичні cookies
Disabled
Ці файли cookie збирають інформацію, щоб допомогти нам зрозуміти, як використовується наш веб-сайт або наскільки ефективні наші маркетингові кампанії, або щоб допомогти нам налаштувати наш веб-сайт для вас.
Рекламні cookies
Disabled
Ці файли cookie надають рекламним компаніям інформацію про вашу діяльність в Інтернеті, щоб допомогти їм надати вам більш релевантну онлайн-рекламу або обмежити кількість показів оголошення. Ця інформація може бути передана іншим рекламним компаніям.
Надішліть запит на демо-доступ!
Я погоджуюсь, що мої персональні дані будуть оброблені відповідно до Політики конфіденційності.
Take the quiz and find out the best destination for your vacation.
Fill out the form and we will contact you soon.
What kind of vacation do you prefer?
How long are you going to be on vacation?
What is your budget per person?
500
5000
How many people are traveling?
+
Additional comments